Kontakt

Besöksadress

Ängsgården System AB
Skrinnargatan 9
711 34 Lindesberg

Telefon

Växel/Säljare:
0581-80 300
Administration:
0581-100 30

Telefon

Reservdelar:
0581-100 80
Verkstad:
073-845 81 66

E-post

Allmänna frågor:
info@angsgardensystem.se

Ägare

Peter Selander
peter@angsgardensystem.se
0581-80 300

Ekonomi

Annica Isaksson
annica@angsgardensystem.se
0581-100 30

Supply  Chain Management

Mia Larsson-Torri
mia@angsgardensystem.se
0581-100 80

Digitalisering

Jesper Larsson
jesper@angsgardensystem.se
0581-100 80

Montering

073-845 81 66

Daniel Olsson Storholt
daniel.o@angsgardensystem.se

Daniel Kinell
daniel.kinell@angsgardensystem.se

Jan Moradi
jan@angsgardensystem.se

Sömmverkstad

0581-100 80

Elvira Holmlund
elvira@angsgardensystem.se

Ella Selander
ella@angsgardensystem.se

Felicia Ekstrand (föräldraledig)
felicia@angsgardensystem.se


Innovation

Vårt mål är att kontinuerligt tillhandahålla produkter och lösningar för att förbättra vardagen för alla yrkeschaufförer. Vi letar därför ständigt efter innovativa produkter som sätter arbetsmiljön i fokus och ger en bättre dag på jobbet åt alla som jobbar på vägarna.

Om du har en färdig produkt eller en prototyp men saknar en plattform för kontakten med marknaden kan vi hjälpa dig, tveka inte att kontakta oss.