Kontakt

Besöksadress

Ängsgården System AB
Skrinnargatan 9
711 34 Lindesberg

Telefon

Kontor:
0581-80 300

Telefon

Verkstad/Reservdelar:
0581-100 80

E-post

Allmänna frågor:
info@angsgardensystem.se

Ägare

Peter Selander
peter@angsgardensystem.se
0581-80 300

Ekonomi

Annica Isaksson
annica@angsgardensystem.se
0581-80 300

Lageradministratör

Mia Larsson-Torri
mia@angsgardensystem.se
0581-80 300

Digitalisering

Jesper Larsson
jesper@angsgardensystem.se
0581-80 300

Montering

Daniel Olsson Storholt
daniel.o@angsgardensystem.se
0581-80 300

Sömmverkstad

Felicia Ekstrand
felicia@angsgardensystem.se
0581-100 80

Sömmverkstad

Sharon Linder
sharon@angsgardensystem.se
0581-80 300

Innovation

Vårt mål är att kontinuerligt tillhandahålla produkter och lösningar för att förbättra vardagen för alla yrkeschaufförer. Vi letar därför ständigt efter innovativa produkter som sätter arbetsmiljön i fokus och ger en bättre dag på jobbet åt alla som jobbar på vägarna.

Om du har en färdig produkt eller en prototyp men saknar en plattform för kontakten med marknaden kan vi hjälpa dig, tveka inte att kontakta oss.