Kontakt

Besöksadress

Ängsgården System AB
Skrinnargatan 9
711 34 Lindesberg

Telefon

Kontor:
0581-80 300
0581-100 30

Telefon

Verkstad/Reservdelar:
0581-100 80

E-post

Allmänna frågor:
info@angsgardensystem.se

Ägare

Peter Selander
peter@angsgardensystem.se
0581-80 300
0581-100 30

Ekonomi

Annica Isaksson
annica@angsgardensystem.se
0581-80 300
0581-100 30

Verkstad/Reservdelar

Markus Vuoristo
markus@angsgardensystem.se
0581-100 80

Verkstad/Reservdelar

Pierre Persson
pierre@angsgardensystem.se
0581-100 80

Sömmverkstad

Frida Mattsson
frida@angsgardensystem.se
0581-100 80

Sömmverkstad

Felicia Ekstrand
felicia@angsgardensystem.se
0581-100 80

Lageradministratör

Mia Larsson-Torri
mia@angsgardensystem.se
0581-80 300
0581-100 30

Sömmverkstad &
Sociala medier

Bob Linger
0581-100 80

Skylt & Dekor

Jesper Larsson
jesper@angsgardensystem.se
0581-80 300
0581-100 30

Innovation

Vårt mål är att kontinuerligt tillhandahålla produkter och lösningar för att förbättra vardagen för alla yrkeschaufförer. Vi letar därför ständigt efter innovativa produkter som sätter arbetsmiljön i fokus och ger en bättre dag på jobbet åt alla som jobbar på vägarna.

Om du har en färdig produkt eller en prototyp men saknar en plattform för kontakten med marknaden kan vi hjälpa dig, tveka inte att kontakta oss.